Neden biz tıbbi titanyum seçin

Tıbbi titanyum: Seçim tıbbi Metal

ListesiTitanyumuzun yararları var. Ama titanyum korozyon direnir, Biyouyumlu ve insan kemik ile katılmak için doğuştan gelen bir yetenek vardır çünkü de tıp alanında bir elyaf haline gelmiştir. Kaynakcerrahi titanyum aletleriHedefOrtopedik Titanyum çubuklar, iğne ve plakaları, tıbbi veDiş titanyumGerçekten Tıpta kullanılan temel malzeme haline gelmiştir.

Tıbbi titanyum: Titanyum 6AL4V ve 6AL4V ELI

Titanyum 6AL4Vve6AL4V ELITitanyum Tıpta kullanılan en yaygın türleridir. İnsan vücudu ile uyumlaştırılması kendi faktörü nedeniyle Bunlartitanyum alaşımlarıHalk vücut piercings yanı sıra tıbbi prosedürler kullanılır. Olarak da bilinen Gr5 ve Gr 23

Medikal dereceli titanyum üretiminde kullanılır:

İğne
Kemik plakaları
Vidalar
Barlar
Çubuklar
Teller
Mesaj
Genişletilebilir kaburga kafesi
Spinal füzyon kafesleri
Parmak ve ayak yedek

Kalça ve diz değiştirme ameliyatları titanyum en yaygın kullanımları ve bazıları. Ayrıca değiştirmek için kullanılırShoulder vedirsek eklemve karmaşık ve invaziv arka ameliyatı takiben omurga korumak için. Titanyum mandal yanlış gözlerini bağlamak için kullanılan ve kulakları ve titanyum kalp kapakları bile normal doku vanaları ile yarışıyor.
Cerrahi titanyum aletleri
Diş titanyum

Bio-Medikal titanyum geleceği

Biyomedikal sanayi içinde kullanmak sadece önümüzdeki yıllarda titanyum için büyümeye devam edecek bekleniyor. Boomer yaş ve sağlık sektörümüzün insanlar için daha aktif bir hayat yaşamak bastırıyor devam demografik ile sadece tıp sektöründe yeni ve yenilikçi araştırma bu popüler metal alaşım için kullanır devam edecek mantıklı olur. Ve sağlık reformu ile büyük bir sayı, titanyum'ın ekonomiklik sağlık bakım maliyetlerini düşürmek için arayanlar için daha fazla itiraz ekler.