Titanyum levha ve titanyum alaşımları gemide uygulanması

Gemi yasal gerçek bulgular spekülasyonlara ömrünüTitanyumçelikten, alüminyum kadar kaptanıdır, gerçek hayat daha uzun olacaktır.

Titanyum gemi avantajları:

1.Titanyum ve titanyum alaşım gemi: Gövde ışık. YoğunluğuTitanyum4,5 g / cm3, Fe7.9g küçük / cm3. Ama Ti ile aynı boyutta 2.5 mm yeterli tekne, kaplama yapılmışTitanyum kaliteFRP30%, % 10 alüminyum hafif olduğunu. BeriTitanyumAntipas Boya yüzey gemi, sprey gerekmez Ayrıca kaliteli kaplama gereksinimini ortadan kaldırır.

2.Titanyum ve titanyum alaşım gemi: Hızını artırmak. Tekne ışık beri. Geminin, gemi motoru daha aynı şekliTitanyum alaşımve alüminyum alaşım gemi motorları daha küçük %15. Eğer sen kullanma aynı motor hızı 15 oranında artırılabilir. Buna ek olarak, gemi ve su yüzey kaplama ile doğrudan temas olmadan da böylece teknenin hızı artan su ile Sürtünme katsayısı azaltır.

3.Titanyum ve titanyum alaşım gemi: yakıt maliyetleri ve üretilen CO2 azaltmak. Titanyum tekneler ve yüksek hız ışık ağırlık birimi kitle yapmak, birim yakıt önemli bir düşüş uzaklara yelken maliyeti. Bu değil sadece yelken azaltmak fon. Önlenmesi uluslararası bir oldu küresel ısınma sorunu çok etkilidir.

4.Titanyum ve titanyum alaşım gemi: Korozyon direnci. Deniz suyu PTTitanyum levha korozyon. Bu yüzden antikorozif kaplama püskürtme ihtiyacımız yok. CTP değil yine de pas. Kaldırmak zor. Aşındırıcı alüminyum tekne, ama aynı zamanda kolayca deniz yaşamı için bağlı, kaldırmak zordur. Bu nedenle, FRP tekneler ve Al alaşımlı tekne gövde ve alt korozyonu önlemek ve yapışma deniz organizmaların boya kaplı olması gerekir.

5.Titanyum ve titanyum alaşım gemi: Geri dönüşüm, hulk. CTP gemi atık geri dönüşüm zor. Atık geri dönüşümlü, çevre dostu olabilir.

6.Titanyum ve titanyum alaşım gemi: mükemmel istikrar. Titanyum tekne kötü havalarda bile nadiren dikey ve yatay sallamak görünür.

7.Titanyum ve titanyum alaşım gemi: gürültü, titreşim küçük. Titanyum tekne alt2,5 mm Titanyum sac. Çok ince, titreşim hakkında endişelenmeyin.