3-b yazdırılan Havacılık parçaları mühendislik analiz geçmesi

3-b yazdırılan Havacılık parçaları mühendislik analiz geçmesi

20 Ocak 2016 - Airbus ilk sevkiyat gibi hızlı plazma biriktirme (RPD) işlemi alınan patentli'nın Norsk titanyum tarafından üretilen parçalar test ve sigorta primi Aerotec tarafından işlenmiş bitirmek.

Sınıf Ti-6Al-4V örnek parçalariçin tasarım yetkilisi, Premium Aerotec tutar, sıkı mühendislik analiz çalışmaları ve sonuçları Norsk titanyum ve sigorta primi Aerotec arasında ortak bir yaklaşımda yeterlilik programı için sonraki adım olarak tam Endüstriyel teknoloji olgunluk geliştirmek için kullanılacaktır.

"Biz iki bizim tescilli Airbus A350 XWB parçaların örnekleri emretti ve ne kadar hızlı onlar geldi ve ne kadar verimli makine Norsk'ın yakınındaki-net-şekil RPD bileşenlerine bitmiş test parçalara başardık hoş bir sürpriz olduğunu" diyor Dr. Joachim Schmidt, parçalar üretim sigorta primi Aerotec'ın bitki Varel, Almanya Başkanı.

"Biz Aerotec'ın 3D CATIA dosyaları birkaç hafta Airbus 2 milyon dolar için 3 milyon dolar başına uçak, sonuçta kurtarabilecek bir fiyat azaltma güç altında uçabilen titanyum parçaları dönüştü" Norsk titanyum Şef ticari memur Chet Fuller iddia ediyor.

Sigorta primi Aerotec gövde kabukları ve bölümleri, kanat bileşenler, zemin yapıları, basınç bölme ve ana iniş takımı ek için Airbus A350 XWB malzemeleri ve titanyum bileşenleri ve basınç bölme bileşik Boeing 787 Dreamliner için sağlar.