Lap eklem flanşlar

Lap eklem flanşlar
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Shaanxi Fusheng titanyum sanayi Co. Ltd bir en iyi Çin lap eklem flanşlar üreticileri ve tedarikçileri, ve de bir profesyonel bir şirket fabrika, hoş geldiniz ve toptan ring ortak flanşlar için ürünleri bizden.

Lap eklem flanşlar gömülmüş boru ile donatılmış boru üzerinde kullanılan veya lap eklem saplama ile birleştirilmiş ilk maliyet iki öğelerin yaklaşık üçte biri karşılaştırılabilir kaynak boyun flanşlar daha yüksek olmak biter. Bu kayma flanşlar ve yorgunluk hayat derleme daha iyi varsa sadece-bu boyun kaynak flanşlar onda küçük onların basınç-holding yeteneğidir. Lap eklem flanş saplama son derleme ile normalde kullanılır sık teftişe sökülmesi ve Temizleme gerektiren sistemleri ve nerede flanşlar döner ve cıvata maddi hizalayın için geniş çaplı veya alışılmadık derecede sert boru montajı kolaylaştırır. Bu flanşlar da uygulamalarında kullanılan cıvata hizalamayı kolaylaştırmak için bir ihtiyaç olduğu. Bunların kullanımı ciddi bükme stres oluştuğu noktalarda kaçınılmalıdır.


Lap eklem flanşlar üretici Fs titanyum malzemeleri Lap eklem flanş, endüstriyel Lap eklem flanşlar titanyum, zirkonyum, nikel vs.

Sorgulama